Asszisztens - Heves-megye

10. 01. 2024 , Agrotec Magyarország Kft.

Ha biztos és kiszámítható munkát keresel változatos feladatokkal, akkor megtaláltad! Akár azonnali kezdéssel keressük új munkatársunkat Füzesabony Területi Központunkba "Asszisztens" munkakörbe. Jelentkezz még ma és légy csapatunk tagja!

Feladatok:

  • Teljeskörű asszisztensi feladatok
  • Irodai adminisztráció
  • Szerviz munkalapok kezelése
  • Számlázás
  • Partnerekkel kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság és precizitás
B kategóriás jogosítvány és SAP ismeret előnyt jelenthet a pozíció betöltésénél. A munkakörhöz céges telefon biztosított!

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal a info@agrotec.hu e-mail címre várjuk!

Az üzenet tárgyába kérjük feltüntetni: Asszisztens Füzesabony

AGROTEC Magyarország Kft.
Cím
: 2900 Komárom, Puskás Tivadar utca 4/a

Telefon:
+36 34 568 520

info@agrotec.hu

Írj nekünk

Személyes adatait a személyes adatok védelmére vonatkozó szabályok szerint kezeljük.