Szerviztechnikus - Hajdú-Bihar megye

24. 01. 2022 , Agrotec Magyarország Kft.

Biztos és kiszámítható munkát keresel? Szívesen dolgoznál egy korszerű, jól felszerelt szervizműhelyben? Fontosak számodra a szakmai oktatások és a továbbképzési lehetőség? Jelentkezz magyarhomorogi területi központunkba "Szerviztechnikus” munkakörbe és légy csapatunk tagja!

Feladatok:

  • Telephelyre érkező gépek diagnosztikája, elektronikai javítása
  • A területi központ régiójában üzemelő gépek eseti javítása, karbantartása, elektromos hibák elhárítása
  • Új gépek átadásra történő felkészítése
  • Használtgépek javítása
  • Munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele
  • Munka dokumentálása
  • Műhely rendjének fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mezőgazdasági gépszerelői, autóvillamossági szerelői, elektronikai műszerész végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
Diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban, javításban, illetve elektrotechnikában, hidraulikában szerzett jártasság és angol nyelvtudás előnyt jelenthet a pozíció betöltésénél. Munkaruházat és védőfelszerelés biztosított, betanulás után pedig szervizautó is jár a munkakörhöz!

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal a gyorgy.nagy@agrotec.hu e-mail címre várjuk.
Az üzenet tárgyába kérjük feltüntetni: Szerviztechnikus Magyarhomorog.

AGROTEC Magyarország Kft.
Cím
: 2900 Komárom, Puskás Tivadar utca 4/a

Telefon:
+36 34 568 520

info@agrotec.hu

Írj nekünk

Személyes adatait a személyes adatok védelmére vonatkozó szabályok szerint kezeljük.