Szervizszerelő - Bács- Kiskun vármegye

09. 04. 2024 , Agrotec Magyarország Kft.

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés és mérnöki támogatás mellett szívesen képeznéd magad, akkor jelentkezz bajai területi központunkba "Szervizszerelő" munkakörbe!

Feladatok:

  • A területi központ régiójában üzemelő gépek eseti javítása, karbantartása, hibák elhárítása
  • Új gépek átadásra történő felkészítése
  • Új gépek gyártói előírás szerinti beüzemelése
  • Beszámított használtgépek javítása
  • Munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele
  • Munka dokumentálása
  • Műhely rendjének fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő, autóvillamossági szerelő végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban, javításban szerzett jártasság
  • Járműklíma szerelésben szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Angol nyelvtudás
Munkaruházat és védőfelszerelés, valamint mobiltelefon biztosított! Hosszú távú, változatos és kiszámítható munka vár egy színvonalas műhelyben.

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal a facsko@agrotec.hu e-mail címre várjuk! Az üzenet tárgyába kérjük feltüntetni: Szervizszerelő Baja

AGROTEC Magyarország Kft.
Cím
: 2900 Komárom, Puskás Tivadar utca 4/a

Telefon:
+36 34 568 520

info@agrotec.hu

Írj nekünk

Személyes adatait a személyes adatok védelmére vonatkozó szabályok szerint kezeljük.