New Holland Agriculture

eAgrotec.cz honlapján > Kapcsolat > Központ

Központ

AGROTEC Magyarország Kft.

Székhely: 2900 Komárom, Puskás Tivadar utca 4/a

Telefonszám: 0036 34 568 520

Fax: 0036 34 568 529

E-mail: info@agrotec.hu

Web: www.agrotec.hu

 

 

Illés Zoltán

Ügyvezető igazgató

Tel.: +36 34 568 520

E-mail: info@agrotec.hu

 

Csuport Zoltán

Vevőszolgálat vezető

Tel.: +3630-995-0898

E-mail: csuport@agrotec.hu

 

Bíró Alpár

Alkatrész osztályvezető

Tel.: +3630-640-2305

E-mail: alpar.biro@agrotec.hu

 

Alkatrész termékmenedezserek (egyéb, nem New Holland ):
Döbrösy Zsolt 30-338-4349 dobrosy@agrotec.hu
Kiss László 30-649-9125 laszlo.kiss@agrotec.hu
Lengyel Zoltán 30-799-2710 lengyel@agrotec.hu
Zeke István 30-676-6343 zeke@agrotec.hu
New Holland alkatrész termékmenedzserek:
Nagy Beáta  30-676-6630 beata.nagy@agrotec.hu
Pöltl Máté 20-290-7897 poltl@agrotec.hu
Radics Zoltán  30-607-4891 radics@agrotec.hu
Valiczkó László  30-676-5399 valiczko@agrotec.hu

 

Gyalog Attila

Használtgép termékmenedzser

Tel.: +3630-995-0941

E-mail: gyalog@agrotec.hu

 

Molnár István

New Holland termékmenedzser - traktorok

Tel.: +3630-995-0851

E-mail: molnar@agrotec.hu

 

Lőrincz István

New Holland termékmenedzser - betakarítógépek

Tel.: +3630-995-0910

E-mail: lorincz@agrotec.hu

 

Forró Péter

Munkagép termékmenedzser

Tel: +3630-485-1823

E-mail: forro@agrotec.hu

 

Dr. Virág István

PLM termékmenedzser

Tel.: +3630-324-9528

E-mail: virag@agrotec.hu

 

Schober Gyula

Öntözési üzletág vezető

Tel.: +3630-789-4116

E-mail: schober@agrotec.hu

 

Csuvár Árpád

Öntözési termékfelelős

Tel.: +3630-789-4102

E-mail: csuvar@agrotec.hu

RMI - Javítási és karbantartási információk Hasznos linkek Feliratkozás a hírlevélre Oldaltérkép