Területi műszaki vezető - Marcali

10. 10. 2020 , AGROTEC Magyarország Kft.

Exkluzív szakmai lehetőség az AGROTEC-nél!
Új munkatársat keresünk a marcali területi központunkba "Területi műszaki vezető" munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerviz és alkatrész tevékenység területi irányítása.
  • Szerviz-technikusok napi munkájának irányítása, felügyelete.
  • Partnerek felkeresése, kapcsolattartás, szervizszolgáltatás és alkatrész értékesítési szerződések kötése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki / mezőgazdasági gépész végzettség.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek.
  • Önállóság, rugalmasság, proaktivítás.
  • Megbízhatóság, pontosság.
  • Jó kapcsolatteremtő és jó kommunikációs készség.
  • B kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás.
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér.
  • Versenyképes bérezés.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Változatos feladatok, felelősségteljes szakmai munka.

Egyéb juttatások:

  • Éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal a karrier@agrotec.hu e-mail címre várjuk!
Az üzenet tárgyába kérjük feltüntetni: TMV Marcali