Főoldal KARRIER Szervizszerelő - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Szervizszerelő - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

08. 07. 2021 , Agrotec Magyarország Kft.

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés és mérnöki támogatás mellett szívesen képeznéd magad, akkor jelentkezz szerencsi területi központunkba "Szervizszerelő" munkakörbe! Hosszú távú, változatos és kiszámítható munka egy színvonalas műhelyben.

Feladatok:

  • A területi központ régiójában üzemelő gépek eseti javítása, karbantartása, hibák elhárítása
  • Új gépek átadásra történő felkészítése
  • Új gépek gyártói előírás szerinti beüzemelése
  • Beszámított használtgépek javítása
  • Munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele
  • Munka dokumentálása
  • Műhely rendjének fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, felhasználói szintű számítógépes ismeret és angol nyelvtudás előnyt jelent a pozíció betöltésénél. Munkaruházat és védőfelszerelés, valamint laptop és mobil telefon biztosított, betanulás után pedig szervizautó is jár a munkakörhöz!

A jelentkezéseket részletes szakmai önéletrajzzal a magyar@agrotec.hu e-mail címre várjuk!
Az üzenet tárgyába kérjük feltüntetni: Szervizszerelő Szerencs