New Holland Agriculture

eAgrotec.cz honlapján > Karrier > Betölthető pozíciók

Betölthető pozíciók

Mobil alkatrész-értékesítő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

3390 Füzesabony, Hunyadi J. u. 2/A

Elvárások:

Középfokú műszaki szakképesítés

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Jó lényeglátó-, problémamegoldó- és szervezési készség

B kategóriás jogosítvány

Pontos, precíz munkavégzés

Ügyfélcentrikus, etikus szemléletmód

Raktározási munkakörben eltöltött évek előnyt jelentenek

Feladatai:

A javításokhoz szükséges alkatrészek megrendelése

Mobil alkatrész értékesítés

Anyagmozgások koordinálása

Alkatrész kiszállítás

Vevőkkel való kapcsolattartás

EGYÉB JUTTATÁSOK:

Teljesítmény orientált jövedelem

Mobiltelefon

Laptop

Szolgálati autó

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a barnoth@agrotec.hu e-mail címen!

RMI - Javítási és karbantartási információk Hasznos linkek Feliratkozás a hírlevélre Oldaltérkép